Hizmetlerimiz
KOSGEB Girişimcilik Destek Programı ve UNSURLARI
KOSGEB Girişimcilik Destek Programı ve UNSURLARI Kosgeb girişimcilik destekleri hakkında doğru ve güvenilir bilgi. Kaynak: kosgeb.gov.tr
 
tümü »
 
Stadyum Otomasyonu
Stadyum Otomasyonu FM Yazılım olarak stadyum otomasyon sisteminin ürün temini, uygulama, bakım ve tamir işlerini yapmaktayız.
 
tümü »
 
 
Otopark Otomasyonu
Otopark Otomasyonu Otopark giriş ve çıkışında bulunan bariyerler bilgisayar vasıtasıyla kontrol edilir.
 
tümü »
 
Biletli Geçiş Otomasyonları
Biletli Geçiş Otomasyonları Elektronik biletler bildiğimiz kimlik kartına benzer. Üzerlerinde bir biri ile aynı olmayan numaralar bulunmaktadır.
 
tümü »
 
 
Kartlı Geçiş Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri Kartı geçiş sisteminin amacı, öncelikli olarak teknik odaların ve tüm önemli geçiş noktalarının korunması, ilgili odalara sadece yetkili personelin girebilmesini sağlamak...
 
tümü »
 
Parmak İzi Okuma Sistemi
Parmak İzi Okuma Sistemi Parmak izi okuma sistemlerinde güçlü çözümler üreten firmamız, ithal ettiğimiz dayanıklı, hızlı ve güvenli parmak izi okuyucular ile personel devam kontrol, geçiş kontrol...
 
tümü »
 
 
Yüz Tanıma Sistemleri
Yüz Tanıma Sistemleri Yüz tanıma sistemleri ile yüz bilgisini elde etmek için, standart video ve termal görüntüleme teknolojileri kullanılmaktadır.
 
tümü »
 
Plaka Okuma Sistemleri
Plaka Okuma Sistemleri Ücretli otoparklarda giren-çıkan araçların takip edilmesi ve ön muhasebenin tutulmasına yönelik bilgisayar kontrollü yazılım sistemidir.
 
tümü »
 
 
Turnike Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri Turnikeler, fiyatları nedeniyle en çok tercih edilen turnikelerdir. Turnike üzerinde yada içine iki adet ACS-551 yada ACS-553 Kart okuyucu entegre edilerek giriş ve çıkışlar kontrollü olarak yapılabilir.
 
tümü »
 
Otomasyon Yazılım ve Donanım Tedarik Hizmetleri
Otomasyon Yazılım ve Donanım Tedarik Hizmetleri FM Yazılım olarak tüm işler ve işletmeler için otomasyon yazılım uygulamaları yapmaktayız.
 
tümü »
 
 
Güvenlik Ürünleri Satışı ve Montaj Hizmetleri
Güvenlik Ürünleri Satışı ve Montaj Hizmetleri Firmamız Sakarya’da güvenlik ürünlerinin satışını ve montaj işlemlerini yapmaktadır. Bu alanda her zaman kaliteli markalarının ürünlerini kullanmaktadır.
 
tümü »
 
Web Tasarım ve Programlama Hizmetleri
Web Tasarım ve Programlama Hizmetleri FM Yazılım olarak tüm sektörler için web site tasarımı, programlaması ve kurulum aşamalarını itinayla yaparak, sizleri elektronik ortamda öne çıkmanızı sağlıyoruz.
 
tümü »
 
 
Likom Yazılım Satış ve Kurulum Hizmetleri
Likom Yazılım Satış ve Kurulum Hizmetleri Firmamız Sakarya’da Likom Yazılım firmasının tüm ürünlerinin satışını ve montajını yapmaktadır. Bunun yanı sıra gerekli olan bakım ve onarım işleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.
 
tümü »
 
Bilgisayar ve Ürünleri Satışı, Teknik Servis Hizmetleri
Bilgisayar ve Ürünleri Satışı, Teknik Servis Hizmetleri Firmamızda; bilgisayar, bilgisayar donanım ürünler, bilgisayar güçlendirici ürünler vb. gibi tüm ürün çeşitleri bulunmaktadır.
 
tümü »
 
 
Kurumsal Teknik Servis Hizmetleri
Kurumsal Teknik Servis Hizmetleri FM Yazılım olarak işletmenizin A’dan Z’ye kadar tüm bilişim hizmetlerini bir araya toplayarak kurumsal servis hizmet vermekteyiz.
 
tümü »
 
Network ve Sunucu Sistemleri
Network ve Sunucu Sistemleri Sunucu altyapılarının yönetim maliyetlerinin artmasına artan iş yoğunluğunun karmaşık altyapısı sebep olmaktadır.
 
tümü »
 
 
İzinli Toplu Sms
İzinli Toplu Sms İzinli Toplu Sms, ticari amaçlı SMS göndermek için, mesaj göndermeden önce izin alığınız kişilerin bilgilerinden oluşan ve müşterilerinizin...
 
tümü »
 
 
 
FM Yazılım