Network ve Sunucu Sistemleri
Network ve Sunucu Sistemleri
Sunucu altyapılarının yönetim maliyetlerinin artmasına artan iş yoğunluğunun karmaşık altyapısı sebep olmaktadır. Kurumların ağ, sunucu altyapılarıyla kullanılan servislerin ihtiyaca en verimli şekilde cevap verecek türden olması için titizlikle çalışıyoruz.
 
• DNS Sunucu Kurulumu
DNS (Domain Name System) host isimlerini IP adresine çevirmeye yarayan dağıtık yapıdaki veri tabanıdır. Böylece hatırlanması zor olan IP adresleri yerine daha kolay olan host isimleri kullanılabilir. DNS sunucusu kurduğumuz müşterilerimiz ağlarındaki bilgisayarları düz bir liste olarak değil, hiyerarşik ve mantıksal bir liste olarak tutar ve böylece daha anlaşılır bir yapı oluştururlar.
 
• Ağ Loglama Çözümleri
Yeni yasa ve düzenlemelere göre firmalar kendi iç ağlarında dağıtılan ip adres bilgilerini, kullanıma başladığı tarih ve saat bilgilerini ve bu ip adreslerini kullanan bilgisayarların adres bilgilerini kayıt altına almak zorundadırlar. Bu düzenlemeye göre bütün ağ trafiğini istediğiniz gibi analiz etmenizi sağlayan çözümleri hizmetinize sunuyoruz.
 
• Ağ İzleme Çözümleri
İnternete açık sistemlerde girip çıkan paketlerin izlenmesi ağ güvenliği açısından yapılması gereken en önemli işlemlerden biridir. Port taraması, filtreleme ve bloklama işlemleriniz için ağ izleme çözümlerini başarıyla hizmetinize sunuyoruz.
 
• Merkezi Yönetim Çözümleri
Günümüzde IT altyapısı şirketler için hayati bir taşımaktadır. IT altyapısındaki aksaklıkları azaltmak, güvenliği artırmak ve maliyetleri düşürmek için merkezi yönetim kolaylık sağlayan çözümlerimizle şirketinize hızlı ve verimli sistemler sunmaktayız.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- KOSGEB Girişimcilik Destek Programı ve UNSURLARI
- Stadyum Otomasyonu
- Otopark Otomasyonu
- Biletli Geçiş Otomasyonları
- Kartlı Geçiş Sistemleri
- Parmak İzi Okuma Sistemi
- Yüz Tanıma Sistemleri
- Plaka Okuma Sistemleri
- Turnike Geçiş Sistemleri
- Otomasyon Yazılım ve Donanım Tedarik Hizmetleri
- Güvenlik Ürünleri Satışı ve Montaj Hizmetleri
- Web Tasarım ve Programlama Hizmetleri
- Likom Yazılım Satış ve Kurulum Hizmetleri
- Bilgisayar ve Ürünleri Satışı, Teknik Servis Hizmetleri
- Kurumsal Teknik Servis Hizmetleri
- İzinli Toplu Sms
 
 
FM Yazılım