Kartlı Geçiş Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Kartı geçiş sisteminin amacı, öncelikli olarak teknik odaların ve tüm önemli geçiş noktalarının korunması, ilgili odalara sadece yetkili personelin girebilmesini sağlamak, bunun dışındaki tüm zorlama olabilecek geçişleri gözlemlemek ve ilgili güvenlik birimlerinin problem olan noktaya en kısa sürede ulaşabilmesini sağlamak amacı ile detaylı bir sistem mimarisi oluşturmaktır.
 
Kartı Geçiş sisteminin merkezinde 1 adet server sistem PC bulunmaktadır. Tüm saha cihazlarının bağlantılarının yapıldığı çoklu ağ geçiş kontrol panelleri, RS485 ve TCP/IP tabanlıdır. Kartı Geçiş sisteminin kontrol panelleri arası bağlantıların standart RS485 haberleşmesinin hat uzunluğunu sağlayamadığı noktalarda sistem TCP/IP tabanlı paneller kullanılarak bina bölümlere ayrılır. Kapasite olarak her TCP/IP panele çeşitli sayılarda markaya göre RS485 protokollü panel bağlanarak toplamda 1000 üzerinde panel, binlerce kapıya kadar on binlerce kullanıcıya hizmet verilebilmektedir. Sistemde her panelin ayrıca olay hafızası da bulunmaktadır.
 
Sistem tasarımı hem çevrimiçi hem de çevrimdışı çalışmaya olanak tanır. Sistemdeki panellerin iletişimin kesilmesi gibi çevrimdışı çalışması durumunda her panel üzerinde bütün kullanıcıları ve yetkileri sakladığı için sorunsuz olarak geçiş kontrol işlevini yerine getirebilmektedir. Bu şekilde kullanıcılar hiçbir şekilde iletişimden kaynaklanan sorunlardan dolayı işlevsel bir kayba uğramamaktadır.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- KOSGEB Girişimcilik Destek Programı ve UNSURLARI
- Stadyum Otomasyonu
- Otopark Otomasyonu
- Biletli Geçiş Otomasyonları
- Parmak İzi Okuma Sistemi
- Yüz Tanıma Sistemleri
- Plaka Okuma Sistemleri
- Turnike Geçiş Sistemleri
- Otomasyon Yazılım ve Donanım Tedarik Hizmetleri
- Güvenlik Ürünleri Satışı ve Montaj Hizmetleri
- Web Tasarım ve Programlama Hizmetleri
- Likom Yazılım Satış ve Kurulum Hizmetleri
- Bilgisayar ve Ürünleri Satışı, Teknik Servis Hizmetleri
- Kurumsal Teknik Servis Hizmetleri
- Network ve Sunucu Sistemleri
- İzinli Toplu Sms
 
 
FM Yazılım