Bizden Haberler
...Xiaomi Redmi AirDots kablosuz kulaklık Türkiye’de satışa çıktı.
Geçtiğimiz aylarda Redmi 7 akıllı telefon modeli ile beraber tanıtılan Redmi AirDots kablosuz kulaklık modeli, Türkiye’de de satışa sunuldu. (Eklenme Tarihi: 26/07/2019)
 
...Bilim insanları canlıya benzer robotlar üretti (Skynet gerçek mi oluyor?)
Bilim insanları büyüyebilen, yiyebilen ve diğer gerçek canlılar gibi gelişebilen küçük robotlar yapmayı başardı. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Cornell Üniversitesi’ndeki bilim insanlarının ürettiği küçük robotları geliştirmek için DNA’ye benzer yapay biyo materyaller kullanıldı. (Eklenme Tarihi: 26/07/2019)
 
...KOSGEB danışmanlığımız hakkında
Şirketimiz 2015 yılının haziran ayından itibaren KOSGEB ile yoğun çalışmalara başlamış, devletin hibe ve destekleri ile ilgili özenli birçok çalışmaya imza atmıştır. (Eklenme Tarihi: 26/02/2016)
 
...Network (Ağ) Nedir?
Network birbirine kablolarla bağlanmış sunucu, yazıcı, bilgisayar, modem gibi birçok haberleşme ekipmanının en ekonomik ve verimli yoldan kullanılmasıdır. Ağ insanların bireysel değil, ortak çalışmalarını sağlar. (Eklenme Tarihi: 04/02/2015)
 
...Hala Web Siteniz Yok mu?
Hazır web site paketlerimizin satışları başlamıştır. (Eklenme Tarihi: 04/02/2015)
 
...Hizmetlerimizi İncelediniz mi?
FM Yazılım olarak bilişim sektöründe yer almaktayız. Bu alanda çeşitli hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sizlerde hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz. (Eklenme Tarihi: 04/02/2015)
 
 
 
 
FM Yazılım